Зони доступності морських курортів

на яке море найшвидше можна заїхати машиною
Зони доступності морських пляжних курортів з України. За даними з google maps. Мап’яр, 2020 рік.

До якого моря швидше доїхати автом з Українських міст.
Кольором позначена доступність до морів в Україні (Азовське та Чорне) та за кордоном (Адріатичне та Балтійське).

Скажімо, з Полтави найшвидше можна заїхати до Азовського моря. Приблизний час подорожі за маршрутом Полтава — Приморський Посад 6 год. Для порівняння до Чорного моря подорож займе орієнтовно 8 год (з Полтави — в Очаків).

На море зі Львова можна заїхати за 9 годин до польського курорту Сопот на узбережжі Балтійського моря. В Одесу зі Львова доведеться їхати орієнтовно 10 годин.

До Ужгорода найближче море Адріатичне. Орієнтовний час подорожі до хорватського міста Рієка 8 год, до італійської Венеції або хорватського Спліта – 10 годин. Ужгород — Одеса 14 год.

З крайньої півночі Волинської та Рівненської областей швидше заїхати до литовської Клайпеди на східному узбережжі Балтійського моря. Любешів — Клайпеда 8 год. Любешів — Янтар 9 год. Любешів — Одеса (10 год)

З крайнього заходу Львівської області навіть можна заїхати на німецьке узбережжя балтійського моря. З міста Яворів орієнтовно за 10 годин можна дістатись до Вернемюнде, островів Рюген і Узедом. Шлях до Одеси займе 11 годин.Перелік морських курортів на Чорному морі України: Катранка, Лебедівка, Курортне, Кароліно-Бугаз, Одеса, Вапнярка, Южне, Коблеве, Рибаківка, Очаків, Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Хорли.

Перелік морських курортів на Азовському морі України: Генічеськ і Арабатська стрілка, Кирилівка, Степанівка Перша, Приморський Посад, Бердянськ, Урзуф, Ялта, Мелекіне та Білосарайська коса, Маріуполь.

Перелік морських курортів на Балтійському морі: Янтар, Гданськ, Сопот, Юрата, Леба, Мєльно, Колобжег, Свіноуйсьце, Узедом, Лубмін, Рюген, Варнемюнде, Клайпеда, Няринга, Паланга.

Перелік морських курортів на Адріатичному морі: Рієка, Сушак, Задар, Пула, Спліт, Трієст, Монфальконе, Градо, Єзоло.

Цим можна поділитися з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *